+38-093-280-7337
+38-068-291-7337
+38-066-049-7337

 

 

Світильник операційний медичний

Кожен день у всьому світі проводиться величезна кількість операцій, які рятують людські життя. Звичайно, на їх результат має сильний вплив кваліфікація, досвід і знання фахівців, які здійснюють оперативне втручання. Але так само багато що залежить і від використовуваного обладнання, від його якості і характеристик. На особливу увагу заслуговує світильник операційний медичний. Без його наявності неможливо було б проводити операції.

Світильник операційний медичнийЗавдяки медичному операційному світильникові лікарі здійснюють необхідні дії, від точності яких буде залежати результат наданої допомоги. За джерелом світла його поділяють на три основні види: світлодіодний, галогеновий і газорозрядний.

Операційні медичні світильники комплектуються різними додатковими елементами, які підвищують зручність роботи фахівців. До них можна віднести регулятори яскравості, стерильні ручки, камеру і так далі. Дане обладнання забезпечує необхідний рівень освітлення, на тлі якого фахівцям зручно виконувати свою роботу.

Якщо Ви шукаєте світильник операційний медичний, тоді знайти його Ви зможете в нашій компанії «CompasMed». Серед нашого дійсно великого вибору медичного устаткування Ви гарантовано знайдете цікаві для Вас пропозиції.

Кожен світильник медичний операційний, який представлений в нашій компанії, перевіреної і найкращої якості. Ми гарантуємо наявність цінних характеристик і довгий експлуатаційний термін використання всього пропонованого обладнання.

Щоб замовити операційний медичний світильник, зв'язуйтеся з нами за контактними даними.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину