+38-093-280-7337
+38-068-291-7337
+38-066-049-7337

 

 

Операційний стіл хірургічний, ціна

У медичних установах для надання допомоги пацієнтам використовується величезна кількість різноманітного обладнання. Хочемо звернути Вашу увагу на операційний стіл хірургічний, ціна якого зустрічається різна. Він використовується для проведення операцій. Тому його наявність є дуже важливою під час оперативного втручання. Перед початком операції на нього укладають пацієнта.

Операційний стіл хірургічний цінаЦіна операційного хірургічного столу залежить від його виду. Адже він умовно поділяється за такими ознаками: по монтажу, виду дроту, пропускання рентгенівських променів і по функціоналу. Виходячи з наявності перелічених факторів і їх специфіки і будуть залежати ціни операційних хірургічних столів. Їх можна зустріти в кожному медичному закладі. Вони виконують набагато більшу роль, ніж може здаватися на перший погляд. Вони володіють сильними технічними та експлуатаційними характеристиками. Вони якісні, міцні, стійкі, надійні і довговічні.

Якщо Вас цікавить операційний стіл хірургічний, ціна якого не завищена, тоді Вам потрібно звернутися до нас в компанію «CompasMed». Ми реалізуємо велику різноманітність медичного обладнання по максимально прийнятним цінам. Ми довгий час на ринку, тому багато хто вже переконався в нашому професіоналізмі і в високій якості наших пропозицій.

З цінами операційних хірургічних столів ознайомитися Ви можете на нашому сайті. На ньому у відкритому доступі знаходиться інформація про нашу діяльність, асортимент обладнання та його вартість.

Наша ціна хірургічного операційного столу сама справедлива. Ми стежимо за тим, щоб наше обладнання купувати було вигідно.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину