+38-093-280-7337
+38-068-291-7337
+38-066-049-7337

 

 

Коагулятор електрохірургічний

Під час операційного втручання або при багатьох інших обставинах у людини може початися сильна кровотеча. Щоб її зупинити і максимально знизити загрозу для життя людини використовується коагулятор електрохірургічний. Він являє собою медичний апарат, який зупиняє кровотечу.

Коагулятор електрохірургічнийПринцип дії коагулятора електрохірургічного полягає в тому, що за рахунок високочастотного струму, що пропускається через тканини, відбувається згортання білка. Цей процес негативно впливає на виділення крові. Але існують і інші способи його використання.

Дізнатися більше важливої і змістовної інформації про коагулятори електрохірургічні, про їх характеристики, комплектацію та вартість можна на нашому сайті. Він дозволить Вам знайти відповіді на багато питань. У разі необхідності, Ви завжди можете скористатися додатковою консультацією нашого кваліфікованого фахівця. Він допоможе Вам підібрати найбільш підходящий прилад, який задовольнить Ваші побажання і не обмежить Вашу фінансову можливість.

Якщо Вас цікавить коагулятор електрохірургічний, то чому б Вам його не замовити в нашій компанії «CompasMed». Ми приємно здивуємо Вас високим рівнем обслуговування, широким асортиментом пропозицій, їх гідною якістю і розумною ціною.

Коагулятори електрохірургічні є затребуваними серед медичних установ. Особливий попит вони заслужили у офтальмології та у пластичній хірургії.

Якщо Ви цінуєте свій час, віддаєте перевагу тільки перевіреній якості та любите економію, тоді Вам точно потрібно замовляти електрохірургічний коагулятор саме у нас.

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину